Konkurs plastyczny Multimed

W tym roku po wizycie w Multimed Zamość wzięliśmy udział w konkursie plastycznym, tak do tego zachęcał Multimed na FB:

Uwaga ❗Uwaga❗
Zapraszamy do oddania głosu na pracę w konkursie "Jak o mleczaki dbają przedszkolaki".

W konkursie biorą udział grupy przedszkolne, które po wizycie w ramach akcji „Szkoła zdrowego uśmiechu Multimed” nadesłały do nas własnoręcznie wykonane prace.
Głosowanie trwa od 27.01 2020 r. do 02.02.2020 r.

Nagrodą w konkursie jest do wyboru jedna z trzech opcji:
- wspólne wyjście całej grupy przedszkolnej do kina, zoo bądź też do wybranej sali zabaw na terenie Zamościa,

Wystarczy odwiedzić galerię konkursową i oddać komentarz pod pracą danej grupy.

O przyznaniu nagrody decyduje ilość ważnych, pozytywnych komentarzy napisanych pod pracą.
(komentarz pozytywny rozumiany jako pozytywna ocena w postaci słowa/tekstu).

Oto nasza praca wykonana w grupie Sówki:

Multimed Zamość - ogłoszenie wyników I edycji konkursu „ Jak o mleczaki dbają przedszkolaki „ w ramach akcji profilaktycznej Szkoła Zdrowego Uśmiechu Multimed.

Po dokładnym zliczeniu wszystkich oddanych przez Państwa głosów do prac konkursowych, miło nam poinformować że wyłoniliśmy zwycięzcę.

Uwaga Uwaga nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszej zabawy!
Zwycięzcą I edycji Konkursu „ Jak o mleczaki dbają Przedszkolaki” zostaje Praca Nr 4 Przedszkole Samorządowe w Sitnie – oddanych ważnych głosów 186
Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę i serdecznie gratulujemy wygranej!

Zgodnie z pk. 9 Regulaminu Konkursu – organizator konkursu skontaktuje się z grupą zwycięską w celu odebrania nagrody. Wręczenie nagrody nastąpi po wcześniejszym ustaleniu terminu z wychowawcą zwycięskiej grupy

Wybraliśmy pobyt w Sali zabaw „Jaś i Małgosia”. Zabawa była wspaniała - fotorelacja w naszej galerii.