INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 04.09.2019

Po wakacyjnej przerwie społeczność szkoły została powitana przez Dyrektor Zespołu Szkół w Sitnie.

Pani Monka Duras zwróciła sie do zebranych z życzeniami:

"Drodzy Uczniowie, niech szkoła stanie się dla Was miejscem intelektualnej przygody, miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Zdobywanie i poszerzanie wiedzy, odkrywanie nauki i jej praw, odnajdywanie samego siebie w nowych okolicznościach czy rozwój własnych uzdolnień i umiejętności to fascynująca wycieczka w nieznane. Życzę wszystkim Uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny, ale i pracowity. W swym postępowaniu pamiętajcie:Bogactwem człowieka są uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo i takiego bogactwa zyczę Wam jak najwięcej.

Nauczycielom życzę, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a postępy i osiągnięcia uczniów dawały Wam dużo zadowolenia i satysfakcji. Niech każdy dzień przynosi wam radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu.

Drodzy Rodzice to będzie również dla Was czas szczególny, bowiem nowy rok szkolny przyniesie Wam wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci. Bez Waszego udziału nasze wysiłki nie miałyby najmniejszego sensu. We współczesnej szkole rola rodziców jest ogromna, Wasza pomoc niezbędna. Dlatego życzymy Państwu  pociechy i dumy z Waszych dzieci, żywimy też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną szkołę".

Nie zabrakło też słów podziękowania za pomoc w remoncie, dzięki któremu szkoła stała się piękniejsza i bardziej nowoczesna: " Serdecznie  dziękuję Pracownikom szkoły za wasz zapał, zrozumienie i dobre słowo".

Licznik odwiedzin: